Kancelaria MKS

Kancelaria MKS Moryson-Kowalski Stefanowicz Kancelaria Radców Prawnych powstała jako efekt wieloletniej współpracy prawników świadczących usługi na rzecz dużych grup kapitałowych z kapitałem polskim i zagranicznym, działających na regulowanych rynkach polskiej gospodarki, w tym w szczególności w sektorze elektroenergetyki, gazownictwa, i energetyki odnawialnej.

Kancelaria MKS koncentrujemy się na prawie gospodarczym i cywilnym. Prowadzimy wiele spraw precedensowych, bo nadają one sens naszemu życiu zawodowemu. Nasze zaangażowanie i innowacyjność cenią klienci – firmy z branży energetycznej, budowlanej, oraz klienci indywidualni. Ufają nam, gdyż oferujemy unikalny model współpracy oparty na połączeniu wiedzy eksperckiej i doświadczenia z mechanizmami charakterystycznymi dla dużych korporacji oraz z elastycznością i bezpośrednim zaangażowaniem we współpracy z klientem.

Kancelaria posiada również bogate doświadczenie w reprezentacji klientów w sprawach ubezpieczeniowych, bankowych i odszkodowawczych. Część naszego doświadczenia wykorzystujemy w sprawach z zakresu zamówień publicznych, które prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku.

W ramach świadczonych usług zawsze staramy się oferować najwyższy stopień profesjonalizmu i komplementarności. Naszą ambicją nie jest świadczenie pomocy prawnej we wszystkich możliwych dziedzinach prawa, lecz zapewnienie naszym Klientom najlepszych specjalistów z danej dziedziny, z którymi współpracujemy przy realizacji wybranych projektów.